Холминська територіальна громада
Чернігівська область, Корюківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Корюківський РТЦК та СП інформує!

Дата: 30.12.2025 15:07
Кількість переглядів: 125

Громадяни України, звільнені з військової служби, які не досягли граничного віку перебування на військовій службі і визнані військово-лікарськими комісіями непридатними до військової служби за станом здоров’я, за наслідками захворювання, поранень (травм, контузій, каліцтва), одержаних під час захисту Вітчизни можуть за їх бажанням бути прийнятими на військову службу за контрактом на посади передбачені Переліком посад, що можуть бути заміщені військовослужбовцями, резервістами, які визнані військово-лікарськими комісіями непридатними до військової служби, затвердженим наказом Міністерства оборони України від 02 вересня 2024 року №594.

Особи, звільнені з військової служби за станом здоров`я за наслідками захворювання, поранень (травм, контузій, каліцтва), одержаних під час захисту Вітчизни, можуть укладати контракт на наступні строки:

Під час дії воєнyого стану для вище зазначеної категорії осіб є можливість укласти контракт на час до оголошення рішення про демобілізацію, а також на строки служби в календарному обчислені:

- 3 роки для осіб рядового складу;

          - від 3 до 5 років для осіб сержантського і старшинського складу;

          -  від 1 до 5 років осіб офіцерського складу.

Крім того, відповідно до підпункту б) пункту 3) частини п’ятої ст.26 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” особі, які проходять військову службу за контрактом та мають інвалідність можуть бути звільнені з військової служби за їх бажанням у будь який час дії контракту.

За більш детальною інформацією стосовно умов військової служби за контрактом у Збройних Силах України звертайтеся до відділення рекрутингу та комплектування Корюківського РТЦК та СП за тел.+38(066)-823-45-32, +38(066)-571-60-90.Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт