Холминська територіальна громада
Чернігівська область, Корюківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проєкти регуляторних актів

13 Грудня, 2021 р., 11:19
    Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 13.12.2021 року в мережі інтернет на офіційному Веб-сайті Холминської селищної ради опубліковано проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Холминської селищної ради "Про затвердження  Порядку розміщення зовнішньої реклами у Холминській територіальній громаді" Розробник проекту – Холминська селищна рада. Мета проекту –Затвердити Порядок розміщення зовнішньої реклами у Холминській територіальній громаді. Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування проєкту даного рішення. Поштова адреса: 15331, Чернігівська область, Корюківський район, смт. Холми, вул. Спортивна, 9. Тел.(04657) 2-31-84   13.12.2021 року Проєкт рішення
13 Грудня, 2021 р., 11:12
    Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 13.12.2021 року в мережі інтернет на офіційному Веб-сайті Холминської селищної ради опубліковано проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Холминської селищної ради "Про затвердження  Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Холминської селищної ради та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна" Розробник проекту – Холминська селищна рада. Мета проекту –Затвердити Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Холминської селищної ради та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування проєкту даного рішення. Поштова адреса: 15331, Чернігівська область, Корюківський район, смт. Холми, вул. Спортивна, 9. Тел.(04657) 2-31-84   13.12.2021 року Проєк рішення та положення:
13 Грудня, 2021 р., 11:07
    Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 13.12.2021 року в мережі інтернет на офіційному Веб-сайті Холминської селищної ради опубліковано проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Холминської селищної ради "Про затвердження  Порядку    надання    орендарю     згоди    на   здійснення невід’ємних   поліпшень   орендованого    комунального  майна Холминської селищної територіальної громади" Розробник проекту – Холминська селищна рада. Мета проекту –Затвердити Порядок   надання    орендарю     згоди    на   здійснення невід’ємних   поліпшень   орендованого    комунального  майна Холминської селищної територіальної громади Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування проєкту даного рішення. Поштова адреса: 15331, Чернігівська область, Корюківський район, смт. Холми, вул. Спортивна, 9. Тел.(04657) 2-31-84   13.12.2021 року Проєкт рішення:
13 Грудня, 2021 р., 10:58
    Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 13.12.2021 року в мережі інтернет на офіційному Веб-сайті Холминської селищної ради опубліковано проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Холминської селищної ради "Про затвердження  Методики розрахунку орендної плати за оренду комунального майна Холминської селищної ради та примірних договорів оренди" Розробник проекту – Холминська селищна рада. Мета проекту –Затвердити Методики розрахунку орендної плати за оренду комунального майна Холминської селищної ради та примірних договорів оренди, встановлення орендних ставок майна що здається чи може бути зданим в оренду, затвердження примірних договорів оренди. Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування проєкту даного рішення. Поштова адреса: 15331, Чернігівська область, Корюківський район, смт. Холми, вул. Спортивна, 9. Тел.(04657) 2-31-84   13.12.2021 року Аналіз регуляторного впливу:
13 Грудня, 2021 р., 10:42
    Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 13.12.2021 року в мережі інтернет на офіційному Веб-сайті Холминської селищної ради опубліковано проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Холминської селищної ради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна комунальної власності Холминської селищної територіальної громади» Розробник проекту – Холминська селищна рада. Мета проекту –Затвердити Положення про конкурсний відбір суб’єкт оціночної діяльності у сфері рухомого та нерухомого майна, що дасть змогу на конкуретних засадах та за найнижчою ціновою пропозицією відібрати субєкта оціночної діяльності для проведення оцінки майна комунальної власності територіальної громади. Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування проєкту даного рішення. Поштова адреса: 15331, Чернігівська область, Корюківський район, смт. Холми, вул. Спортивна, 9. Тел.(04657) 2-31-84   13.12.2021 року Аналіз регуляторного впливу:
21 Вересня, 2021 р., 15:36
    Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 21.09.2021 року в мережі інтернет на офіційному Веб-сайті Холминської селищної ради опубліковано проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Холминської селищної ради ««Про затвердження Правил з благоустрою території Холминської об’єднаної територіальної громади»
07 Травня, 2021 р., 17:06
Експертний висновок
05 Травня, 2021 р., 16:55
Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 05.05.2021 року в мережі інтернет на офіційному Веб-сайті Холминської селищної ради опубліковано проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Холминської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Холминської селищної ради на 2022 рік».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь