Холминська територіальна громада
Чернігівська область, Корюківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Розпорядження селищного голови №13-о від 10.02.2022 року

Дата: 11.02.2022 07:59
Кількість переглядів: 331

 gerb

                                                                   Україна

ХОЛМИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 10 лютого

2022  року

смт. Холми                           

№  13 - о

 

Про оголошення повторно конкурсу на

заміщення вакантної посади

директора комунальної установи

"Центр надання соціальних послуг"

Холминської селищної ради

 

Відповідно частини другої стаття 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» та рішення Холминської селищної ради від 10.08.2018 року № 12  «Про створення комунального закладу Центр надання соціальних послуг Холминської селищної ради Корюківського району Чернігівської області», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі протоколу конкурсної комісії №1 від 10.02.2022 року:

 

  1. Визнати конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»  Холминської селищної ради таким, що не відбувся в зв’язку з відсутністю кандидатів.
  2. Оголосити повторно конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»  Холминської селищної ради (далі - Конкурс).
  3. Затвердити текст оголошення на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Холминської селищної ради, згідно з додатком 1.
  4. Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

 

Селищний голова                                          Василь ЧЕБОТАРЬ

Додаток 1

 

Оголошення

про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Холминської селищної ради

 

На підставі розпорядження селищного голови №13-о від 10.02.2022 року "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Холминської селищної ради, протоколу конкурсної комісії №1 від 10.02.2022 року, розпорядження селищного голови №1-о від 10.01.2022 року "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Холминської селищної ради та відповідно до частини другої ст.13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03.03. 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» оголосити  конкурс на заміщення вакантної посади  директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Холминської селищної ради  (далі – Центр).

         Місце знаходження  комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Холминської селищної ради:  15331, Чернігівська область, Корюківський район, смт Холми вул. Миру, 1.

Основними напрямками діяльності Центру є:

  • проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;
  • надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

         Заробітна плата директора Центру визначається відповідним Наказом Міністерства соціальної політики України від 18.05.2015року № 526 " Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді".

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08.00 години по 17.00 годину з 11 лютого 2022 року по 14 березня 2022 року.

Документи приймаються  за адресою:  15331, Чернігівська область, Корюківський район, смт Холми вул. Спортивна, 9.

Електронна адреса: holmsr@i.ua

 

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

– заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;

– належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– довідку про відсутність судимості;

документ що посвідчує знання державної мови;

– перспективний план розвитку комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»  Холминської селищної ради.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років.

Претенденти не допускаються до участі в конкурсі у разі:

   неподання ними повного пакета документів;

- невідповідності кваліфікаційним вимогам, визначеним Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників «Випуск 80 «Соціальні послуги», затвердженим наказом Мінсоцполітики від 29.03. 2017 № 518;

- наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

         Проведення конкурсу на заміщення посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Холминської селищної ради відбудеться в приміщення Холминської селищної ради 15.03.2022року р. о 14:00 год. 

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – перший заступник селищного голови Василенко Олег Григорович, електронна адреса: buhotg@i.ua телефон – 0992037437, 0465723261.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь