Холминська територіальна громада
Чернігівська область, Корюківський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Всеукраїнський фотоконкурс: «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади»

Дата: 22.05.2019 10:52
Кількість переглядів: 881

2df8bc7b8e5b72e2f0828483a5a484c2

21 травня стартує всеукраїнський фотоконкурс під назвою: «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади», який триватиме до 11 червня 2019 року.

Цей фотоконкурс має на меті встановити тенденції та сприяти розширенню можливостей жінок у розвитку життя громади. Він сприятиме підвищенню обізнаності про широкий спектр ролей, які жінки відіграють у нинішньому житті, що повинні бути визнані і враховані при прийнятті рішень на місцевому рівні. Фотоконкурс сприятиме створенню нових рольових моделей, особливо для молодого покоління та молодих жінок, які зможуть брати активну участь у економічному та політичному житті та нестимуть відповідальність.

 

Вивчаючи можливості для чоловіків і жінок у бізнесі та політиці, стереотипи соціальних ролей стають дуже очевидними. Наприклад, 4 з 10 чоловіків в Україні вважають, що підприємництво – це чоловіча професія. Половина респондентів переконані, що чоловіки кращі політичні лідери, ніж жінки. Зрештою, таке упереджене ставлення відображається і на ринку праці. Лише 30% топ-менеджерів складають жінки, тоді як після здобуття незалежності в українському парламенті лише 12% жінок-депутатів (на основі досліджень Фонду народонаселення ООН (UNFPA).

 

Жінки краще представлені серед депутатів місцевих рад, але вони все ще складають лише 14% депутатів обласних рад і місцевих рад регіонального значення. З іншого боку, жінки частіше мають кращу освіту, ніж чоловіки, проте вони не займають посади в центральній владі так часто, як чоловіки. В основному, вони працюють у менш оплачуваній економічній діяльності та на посадах нижчого рівня, ніж чоловіки, наприклад, у державному секторі, освіті, охороні здоров'я та соціальній службі, бібліотеках, архівах, музеях тощо.

 

На цьому тлі фотоконкурс «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади» має підкреслити досягнення жінок і змусити людей зрозуміти, що гендерна рівність є першим фундаментальним принципом прав людини та її цінностей, і також значною мірою сприяє добробуту суспільства, оскільки вона дає жінкам можливість реалізувати свій повний потенціал у всіх сферах життя. Фактично, гендерна рівність приносить користь всім, і це найкраще визначено ціллю сталого розвитку ООН (UN SDG), де вона відображена в SDG 5.

 

Як долучитися до конкурсу:

  1. Озирніться навколо у вашій рідній громаді, поговоріть з членами родини, друзями та сусідами, щоб дізнатися історії жінок у вашому середовищі, які надихають вас.
  2. Сфотографуйте жінку, яка найкраще ілюструє бачення «сильних жінок у місцевому житті».
  3. Завантажте до трьох фотографій на сайт https://hromady.photos/

 

Переглянути детальну інформацію та правила участі можна за посиланням.

 

Всеукраїнський фотоконкурс «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади» реалізується Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

 

Контактна особа: Соловйова Влада, +38 095 529 42 40

vlada.soloviova@giz.de


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь