З 25 по 31 травня 2026 року в Україні проходитиме Національний тиждень безбар’єрності
В Україні стартував Тиждень безбар’єрності!
З 25 по 31 травня 2026 року в Україні проходитиме Національний тиждень безбар’єрності. Це стратегічна ініціатива, спрямована на створення культури інклюзивності, де кожен громадянин відчуває себе рівним серед рівних.
Цей тиждень присвячений не лише переобладнанню простору, а й глибинним змінам у суспільстві:
• Підвищення обізнаності: Роз’яснення важливості вільного доступу до всіх сфер життя.
• Зміна ставлення: Переосмислення безбар’єрності як базової норми, а не особливої умови.
• Створення можливостей: Формування середовища, де немає перешкод на шляху до самореалізації та мрій.
Безбар'єрність — це набагато більше, ніж просто наявність пандусів чи зручної інфраструктури. Це філософія поваги до людської гідності та забезпечення рівних прав для кожного, незалежно від віку, стану здоров'я чи статі.
Суспільство без бар’єрів починається з простих речей:
- взаєморозуміння,
- підтримки,
- відкритості,
- поваги до потреб інших.
Долучаймося до формування країни, у якій кожен почувається важливим, почутим і включеним у життя громади.
Разом — до суспільства без бар’єрів!

